Торшер Weiser MADI

- Немає в наявності
- Код: Madi
8 600 ₴
+380 (97) 894-72-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Торшер Weiser MADI
Підлоговий торшер у стилі лофт. У виготовленні прожектора використаний метал. Корпус прожектора покритий якісною порошковою фарбою в кольорі чорний матовий муар із невеликим блиском. Основа торшера виготовлена як стійка з трьома упорними ніжками. | Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | WEISER |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 6 |
- Ціна: 8 600 ₴










