Настінний годинник Weiser LONDON (600mm)

- Немає в наявності
- Код: London
3 610 ₴
+380 (97) 894-72-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний металевий годинник Weiser LONDON

Годинник Weiser LONDON
Годинник у стилі Loft діаметром 600 мм виготовлений з металу. Покриття корпусу – порошкова фарба. Колір – чорний матовий муар. Механізм годинника - UTS Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEISER |
| Країна виробник | Україна |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал циферблата | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Тип годинника | Настінний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Маятник | немає |
| Циферблат | Римські цифри |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Висота | 600 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Діаметр | 600 мм |
- Ціна: 3 610 ₴










