Настінний годинник MADRID (500mm) Амер.горіх

- Під замовлення
- Код: Madrid 500
Відправка з 14 червня 20263 300 ₴
+380 (97) 894-72-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник настінний металевий MADRID 500 (амер.горіх)

Годинник MADRID 500
Годинник в стилі Loft діаметром 500 мм виготовлені з металу товщиною 2мм. Покриття корпусу - порошкова фарба. Колір - чорний матовий муар. Вставка шпон Американський горіх. Механізм годинника - UTS Німеччина| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Діаметр | 500 мм |
| Основні | |
| Виробник | Власне виробництво |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Тип годинника | Настінний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Римські цифри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал циферблата | Натуральний шпон |
- Ціна: 3 300 ₴



