Настінний годинник BERN RED

- Готово до відправки
- Код: Bern RED
1 550 ₴
+380 (97) 894-72-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник настінний металевий BERN

Годинник BERN
Прямокутні металеві годинник в стилі Loft. Покриття корпусу - порошкова фарба. Колір - чорний матовий муар. Механізм годинника - ETA Чехія.| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Основні | |
| Виробник | Власне виробництво |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Тип годинника | Настінний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Форма | Прямокутна |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал циферблата | Метал |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Маятник | немає |
- Ціна: 1 550 ₴









