Настінний годинник LONDON (1000mm)

- Під замовлення
- Код: London 1000
Відправка з 21 червня 20266 670 ₴
+380 (97) 894-72-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий настінний металевий годинник London 1000

Великий годинник LONDON 1000
Великий годинник у стилі Loft в діаметрі 1000 мм виготовлений з металу. Покриття корпусу – порошкова фарба. Колір – чорний матовий муар. Механізм годинника - UTS Німеччина.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEISER |
| Країна виробник | Україна |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал циферблата | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Тип годинника | Настінний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Римські цифри |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Вага | 9.5 кг |
| Діаметр | 1000 мм |
- Ціна: 6 670 ₴









