Настінний годинник LONDON (800mm)

- В наявності
- Код: London 800
5 160 ₴
+380 (97) 894-72-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великій настінний годинник London 800

Великій годинник LONDON 800
Великі годинники в стилі Loft в діаметрі 800 мм виготовлені з металу. Покриття корпусу - порошкова фарба. Колір - чорний матовий муар. Механізм годинника - UTS Німеччина.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEISER |
| Країна виробник | Україна |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал циферблата | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Тип годинника | Настінний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Римські цифри |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Висота | 800 мм |
| Вага | 4.8 кг |
| Діаметр | 800 мм |
- Ціна: 5 160 ₴









