Торшер Weiser CINEMA

- Немає в наявності
- Код: Cinema
19 300 ₴
+380 (97) 894-72-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Торшер Weiser CINEMA
Підлоговий торшер у індустріальному стилі, характерному для 40-50 років минулого століття. У виготовленні прожектора використаний метал завтовшки 1 мм. Корпус прожектора покритий якісною порошковою фарбою в кольорі чорний матовий муар із невеликим блиском. Основа торшера виготовлена як триноги з регульованою висотою. Матеріал триноги шліфований Американський ясен покритий матовим лаком із легким блиском.| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | WEISER |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір арматури (підстави) | Натуральний ясен |
| Довжина мережевого шнура | 6 |
- Ціна: 19 300 ₴










