Настінний годинник Weiser WARSZAWA (600mm)

- Під замовлення
- Код: Warszawa
Відправка з 14 червня 20264 130 ₴
+380 (97) 894-72-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинники настінні металеві Weiser WARSZAWA

Годинник Weiser WARSZAWA
Годинник в стилі Loft діаметром 600 мм виготовлені з металу. Покриття корпусу - порошкова фарба. Колір - чорний матовий муар. Механізм годинника - UTS Німеччина.| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Вага | 1.99 кг |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Діаметр | 600 мм |
| Основні | |
| Виробник | WEISER |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Тип годинника | Настінний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал циферблата | Метал |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Римські цифри |
- Ціна: 4 130 ₴










