Настінний годинник LONDON2 (600mm)

- Готово до відправки
- Код: London2
3 610 ₴
+380 (97) 894-72-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинники настінні металеві Weiser LONDON2

Годинник Weiser LONDON2
Відкриті настінні годинники в стилі Loft діаметром 600 мм виготовлені з металу. Матеріал покриття корпусу годинника - порошкова фарба. Колір - чорний матовий муар. В годиннику використовується кращий європейський механізм - UTS Німеччина. | Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEISER |
| Країна виробник | Україна |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал циферблата | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Тип годинника | Настінний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Римські цифри |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Висота | 600 мм |
| Вага | 1.41 кг |
| Діаметр | 600 мм |
- Ціна: 3 610 ₴










