Струбцина D16 200х80

- Готово до відправки
- Код: Струбцина 200х80.16
847 ₴
+380 (97) 894-72-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОСНАЩЕННЯ ДЛЯ ЗВАРЮВАЛЬНОГО СТОЛУ
СТРУБЦИНА 200х80 мм для D16 мм:
Увага: Якщо кількість товару вас не влаштовує – зателефонуйте чи напишіть нам! Можливо, ми не оновили залишки готових виробів на сайті)
1. Довжина - 200 мм
2. Ширина - 80 мм
3. Ширина зубчастої рейки - 22 мм
4. Товщина зубчастої рейки - 6 мм
5. Діаметр отворів для кріплення затискача - 16 мм
6. Вага - 0,8 кг
7. Ручка - обгумована
Всі моделі зварювальних столів та оснастки дивіться за посиланням: https://weiser.dp.ua/g87792911-svarochnye-stoly-modul
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр відчиняння | 16 мм |
| Ширина зубчастої рейки | 22 мм |
| Товщина зубчастої рейки | 6 мм |
| Ручка | Обгумована |
- Ціна: 847 ₴










