Стільниця MODUL(С*) 1500*1000*106, товщ. 6мм, D16мм, крок 50*50мм, ребро 90мм, бічна 100мм.

- Під замовлення
- Код: С Modul 1500х1000 (С) 6мм
Відправка з 14 червня 202625 850 ₴
Стільниця MODUL (C) 1500х1000
MODUL мод. (С) - цільнозварна 3D стільниця з координатними отворами кріплення, з чотирма бічними планками по всіх сторонах столу.
Опис:
Міцна та надійна конструкція столу досягнута за рахунок великої кількості поздовжніх та поперечних ребер жорсткості, пов'язаних між собою в єдину цільнозварну конструкцію.
Ідеально рівна поверхня столу, з допустимою похибкою до ±0,5 мм / погонний метр, дозволяє проводити зварювальні роботи з високою точністю геометричних розмірів готових виробів.
Товщина металу стільниці та ребер жорсткості 6 мм.
Діаметр отворів на стільниці та бічних планках – система D16 (діаметр отвору 16 мм).
Міжцентрова відстань (крок) отворів на стільниці 50х50 мм.
Висота стольниці 106 мм. Висота ребер жорсткості 90 мм. Висота бічних планок с отворами 100 мм.
Поверхня стільниці - без додаткового покриття. Поверхня очищена та оброблена тонким шаром індустріального масла.
До комплекту входять пластини для самостійного виготовлення рамы з профільної труби 60х40. Надаємо креслення рами.
Рама з профільної труби та метизи для складання до комплекту не входять.
Характеристики стільниці MODUL (C) 1500х1000:
|
1 |
Довжина стільниці |
мм |
1500 |
|
2 |
Ширина стільниці |
мм |
1000 |
|
3 |
Товщина металу |
мм |
6 |
| 4 |
Вага стільниці |
кг | 150 |
|
5 |
Діаметр отворів на стільниці | мм | 16 |
|
6 |
Крок між центрами отворів | мм | 50 |
| 7 |
Висота ребер жорсткості |
мм | 90 |
| 8 |
Висота бічних планок |
мм | 100 |
| 9 |
Повна висота стільниці |
мм | 106 |
| 10 |
Марка металу стільниці |
St37 (ст3) | |
Не підібрали відповідну модель? Хочете стіл з індивідуальними розмірами чи параметрами?
Телефонуйте чи напишіть нам! Ми оперативно проведемо проектування та розрахунок вартості столу за вашими вимогами!
Наша пошта weiser3d@gmail.com
Телефон, viber +38 (097) 894-72-12
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькi характеристики | |
| Повна товщина стільниці (мм) | 106 |
| Довжина (мм) | 1500 |
| Ширина (мм) | 1000 |
| Товщина металу (мм) | 6 |
| Вага (кг) | 150 |
| Марка металу | St37 (ст3) |
| Крок отворів (мм) | 50 |
| Висота бічних планок (мм) | 100 |
| Висота ребер жорсткості (мм) | 90 |
| Діаметр отворів (мм) | 16 |
| Основні | |
| Висота | 106 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стільниця |
- Ціна: 25 850 ₴









