Кутник 250х250х50мм, 6мм

- Готово до відправки
- Код: Кутник 250х250х50
980 ₴
+380 (97) 894-72-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОСНАЩЕННЯ ДЛЯ ЗВАРЮВАЛЬНОГО СТОЛУ
Кутник 250х250х50мм:
Увага: Якщо кількість товару вас не влаштовує – зателефонуйте чи напишіть нам! Можливо, ми не оновили залишки готових виробів на сайті)
1. Довжина - 250 мм
2. Ширина - 250 мм
3. Товщина металу - 6 мм
4. Діаметр отворів для кріплення - 16 мм
5. Крок між отворами - 50 мм
6. Висота ребер жорсткості - 50 мм
7. Вага - 2,0 кг
8. Марка металу - ст3
9. Покриття - без покриття (під замовлення можливе цинкове покриття)
Всі моделі зварювальних столів та оснастки дивіться за посиланням: https://weiser.dp.ua/g87792911-svarochnye-stoly-modul
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина металу | 6 мм |
| Діаметр відчиняння | 16 мм |
| Крок отворів | 50 мм |
| Покриття | без покриття |
| Марка металу | ст3 |
| Розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 250 мм |
- Ціна: 980 ₴










