Настінний годинник з дерева 50 см Rome1 В12

- Готово до відправки
- Код: 50.Rome1.В12
1 499 ₴
+380 (97) 894-72-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий настінний годинник з дерева 50 см Rome1 В12
- Діаметр годинника - 50 см
- Відступ циферблату від стіни – 2 см
- Вага годинника - 0,4 кг
- Матеріал циферблату – фанера вищого гатунку
- Товщина деталей циферблату – 6 мм
- Поверхня годинника - шліфована
- Покриття циферблату - Бейц В12
- Механізм – кварцовий, плавний хід стрілки, повністю безшумний
- Кріплення годинника до стіни - центральний кронштейн, 2 гвинти.
- Упаковка - крафт коробка
| Основні | |
|---|---|
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Кругла |
| Виробник | Власне виробництво |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Фанера, Натуральне дерево |
| Тип годинника | Настінний |
| Габаритні розміри годинників | |
| Глибина | 35 мм |
| Діаметр | 500 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 500 мм |
- Ціна: 1 499 ₴








