Настінний годинник LONDON3 (500mm)

- Готово до відправки
- Код: London3 (500)
2 990 ₴
+380 (97) 894-72-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний металевий годинник LONDON3

Годинник LONDON3 (500)
Годинник у стилі Loft діаметром 500 мм виготовлений з металу. Покриття корпусу – порошкова фарба. Колір – чорний матовий муар. Механізм годинника - SangTai.| Додаткові характеристики годин | |
|---|---|
| Циферблат | Римські цифри |
| Маятник | немає |
| Основні | |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Кругла |
| Виробник | Власне виробництво |
| Матеріал циферблата | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип годинника | Настінний |
| Габаритні розміри годинників | |
| Глибина | 25 мм |
| Діаметр | 500 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 500 мм |
- Ціна: 2 990 ₴










