Настінний годинник Arabian Bronze (600mm)

- Під замовлення
- Код: Arabian 600 Bronze
Відправка з 21 червня 20264 120 ₴
+380 (97) 894-72-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний металевий годинник Weiser Arabian 600 Bronze

Годинник Weiser Arabian Bronze
Відкритий настінний годинник у стилі Loft діаметром 600 мм виготовлений з металу. Матеріал покриття корпусу годинника - чорна порошкова фарба з нанесенням акрилової бронзової патини з ефектом старої бронзи. У годиннику використовується найкращий європейський механізм - UTS Німеччина.
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Діаметр | 600 мм |
| Основні | |
| Виробник | WEISER |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал циферблата | Метал |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
- Ціна: 4 120 ₴








