Зварювальний стіл MODUL (D) 2000*900*800.5

- Під замовлення
- Код: 2000.900.800.5 (D)
Відправка з 21 червня 2026від 13 500 ₴
+380 (97) 894-72-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зварювальний стіл MODUL (D) - кращий помічник зварнику, механіку та слюсарю!
Переваги MODUL (D) - стіл збирається БЕЗ ЗВАРЮВАННЯ!
- Зварювальний стіл MODUL (D) виготовлений з товстостінної профільної труби
- Збірка столу MODUL (D) здійснюється за допомогою комплекту спеціальних кронштейнів зі сталі St37 товщиною 4 мм і болтів М8.
- Стіл MODUL (D) повністю розбірний!
- Для складання столу MODUL (D) не потрібно використовувати зварювання!
- Зварювальний стіл MODUL (D) - надійний, міцний, мобільний і зручний помічник для вашого виробництва!
Характеристики столу MODUL (D) :
- Довжина - 1980 мм
- Ширина - 900 мм
- Висота - 800 мм
- Вага столу - 110 кг
- Робоча поверхня - труба профільна 60*60*3 St37. Під замовлення можливо встановлення труби 60*60*4 St37 або 09Г2С. Покриття - Без покриття.
- Вертикальні опори столу - труба профільна 60*60*2. Покриття - порошкова фарба RAL 9004.
- Нижні перемички опор - труба профільна 40*20*2. Покриття - порошкова фарба RAL 9004.
- Матеріал кронштейнів - St37, товщина 4мм. Покриття - порошкова фарба RAL 9004 (під замовлення можливе гальванічне цинкування кронштейнів).
- З'єднання деталей столу - болтове, М8, покриття цинкове.
- Регулювання рівня опор - 50мм.
Під замовлення можлива комплектація металевою стільницею (лист товщиною від 2 до 10 мм). Як з отворами (діаметром від 12 до 28 мм), так і без отворів. Крок отворів може бути від 50 до 100 мм.
Всі моделі зварювальних столів дивіться за посиланням: https://weiser.dp.ua/g87792911-svarochnye-stoly-modul
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Стан | Нове |
| Тип обладнання | Верстат універсальний |
| Матеріал стільниці | Метал |
| Тип верстата | Бестумбовий |
| Матеріал корпусу верстата | Сталь |
| Чохол стільниці | Метал |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип опор | Колісні опори, Ніжки |
| Загальні параметри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Глибина | 900 мм |
- Ціна: від 13 500 ₴







