Настінний годинник Venice (1200mm)

- Під замовлення
- Код: Venice 1200
Відправка з 21 червня 20267 100 ₴
+380 (97) 894-72-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний годинник Venace 1200

Великій годинник Venace 1200
Складні об'ємні витончені великі металеві годинник в стилі Loft - це модель Venace 1,2 метра в діаметрі і в кольорі чорний матовий муар "під ковку". Годинник підкреслені тонкістю ліній і ідеальною симетрією. Серце Венеції" - кращий кварцовий механізм європейського виробництва компанії UTS (Німеччина). При своїх габаритах годин вага становить всього 6,5 кілограма. Упаковка - надійний фанерний ящик з зручною ручкою для переміщення.| Додаткові характеристики годин | |
|---|---|
| Циферблат | Римські цифри |
| Основні | |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Кругла |
| Виробник | WEISER |
| Матеріал циферблата | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип годинника | Настінний |
| Габаритні розміри годинників | |
| Глибина | 22 мм |
| Діаметр | 1200 мм |
| Вага | 6.5 кг |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1200 мм |
- Ціна: 7 100 ₴










