Настінний годинник Venice (1000mm)

- Під замовлення
- Код: Venice 1000
Відправка з 21 червня 20266 480 ₴
+380 (97) 894-72-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великій металевий годинник Venace 1000

Великій годинник Venace 1000
Складні об'ємні витончені великі металеві годинник в стилі Loft - це модель Venace в діаметрі 1 метр і в кольорі чорний матовий муар "під ковку". Годинник підкреслені тонкістю ліній і ідеальною симетрією. Серце Венеції" - кращий кварцовий механізм європейського виробництва компанії UTS (Німеччина). При своїх габаритах годин вага складає всього 4,5 кілограма. Упаковка - надійний фанерний ящик з зручною ручкою для переміщення.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEISER |
| Країна виробник | Україна |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал циферблата | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Тип годинника | Настінний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Римські цифри |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 22 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Діаметр | 1000 мм |
- Ціна: 6 480 ₴










