Адаптер стрічковий напилок до кутової шліфувальної машини

- Готово до відправки
- Код: 533-15
1 475 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Адаптер стрічковий напилок до кутової шліфувальної машини»
1. Гріндер (адаптер) мод. 533-15 застосовується для:
· Зачистки зварювальних швів в важкодоступних місцях;
· Шліфування та полірування поверхонь і труб;
· Знімання фасок, видалення задирок, заточування ножів та т. ін.
2. Гріндер застосовується для обробки чорних і кольорових металів, дерева, пластику та інших матеріалів.
3. Гріндер (адаптер) мод. 533-15 застосовується для кутових шліфувальних машин з регулятором обертів(!) з діаметром встановлюваного кола 115-125 мм
4. Різьблення на шпинделі М14
5. Довжина безперервної стрічки - 533 мм. Ширина безперервної стрічки - 15 мм (максимально 18 мм)
6. Місце встановлення Адаптера - посадкове місце під захисний кожух. Діаметр посадкового місця має бути від 42 до 45 мм.
7. Корпус Адаптера виготовлений повністю з металу. Кожна деталь адаптера покрита гальванічним цинком.
8. Робоча пластина під стрічкою – нержавіюча сталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Основна рукоятка | Не поворотна |
| Вага | 0.95 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина шліфування | 15 мм |
| Довжина стрічки/листа | 533 мм |
| Ширина стрічки/листа | 15 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття корпусу | цинкове |
| Гріндер (адаптер) | 1 |
| Приводний ролик М14 | 1 |
| Стрічка абразивна безперервна 533х15 | 1 |
| Ключ шестигранний | 2 |
| Комплект кріплення метизів | 1 |
| Паспорт, інструкція з експлуатації | 1 |
- Ціна: 1 475 ₴










