Струбцина D16 200х80

- Готово к отправке
- Код: Струбцина 200х80.16
847 ₴
+380 (97) 894-72-12
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ОСНАЩЕННЯ ДЛЯ ЗВАРЮВАЛЬНОГО СТОЛУ
СТРУБЦИНА 200х80мм для D16мм:
Увага: Якщо кількість товару вас не влаштовує – зателефонуйте чи напишіть нам! Можливо, ми не оновили залишки готових виробів на сайті)
1. Довжина - 200 мм
2. Ширина - 80 мм
3. Ширина зубчастої рейки - 22 мм
4. Товщина зубчастої рейки - 6 мм
5. Діаметр отворів для кріплення затискача - 16 мм
6. Вага - 0,8 кг
7. Ручка - обгумована
Всі моделі зварювальних столів та оснастки дивіться за посиланням: https://weiser.dp.ua/g87792911-svarochnye-stoly-modul
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина | 80 мм |
| Длина | 200 мм |
| Размеры | |
| Довжина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр отворів | 16 мм |
| Ширина зубчастої рейки | 22 мм |
| Товщина зубчастої рейки | 6 мм |
| Ручка | Обгумована |
- Цена: 847 ₴










