Упор угловой 200х50, товщ. 5мм

- Готово к отправке
- Код: У.К.200х50
245 ₴
+380 (97) 894-72-12
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ОСНАЩЕННЯ ДЛЯ ЗВАРЮВАЛЬНОГО СТОЛУ
Упор Угловой 200х50мм:
Увага: Якщо кількість товару вас не влаштовує – зателефонуйте чи напишіть нам! Можливо, ми не оновили залишки готових виробів на сайті)
1. Довжина - 200 мм
2. Ширина - 50 мм
3. Товщина металу - 5 мм
4. Діаметр отворів для кріплення - 16 мм
5. Крок між отворами - 50 мм
6. Вага - 0,5 кг
7. Марка металу - ст3
8. Покриття - без покриття
Всі моделі зварювальних столів та оснастки дивіться за посиланням: https://weiser.dp.ua/g87792911-svarochnye-stoly-modul
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 50 мм |
| Толщина | 5 мм |
| Длина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Товщина металу | 5 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Диаметр отворів | 16 мм |
| Крок отворів | 50 мм |
| Покриття | без покриття |
| Марка металу | ст3 |
- Цена: 245 ₴

