Уголок 150х150х50мм, 6мм

- Под заказ
- Код: Кутник 150х150х50
Отправка с 14 июня 2026530 ₴
+380 (97) 894-72-12
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ОСНАЩЕННЯ ДЛЯ ЗВАРЮВАЛЬНОГО СТОЛУ
Кутник 150х150х50мм:
Увага: Якщо кількість товару вас не влаштовує – зателефонуйте чи напишіть нам! Можливо, ми не оновили залишки готових виробів на сайті)
1. Довжина - 150 мм
2. Ширина - 150 мм
3. Товщина металу - 6 мм
4. Діаметр отворів для кріплення - 16 мм
5. Крок між отворами - 50 мм
6. Висота ребер жорсткості - 50 мм
7. Вага - 1,0 кг
8. Марка металу - ст3
9. Покриття - без покриття (під замовлення можливо цинкове покриття)
Всі моделі зварювальних столів та оснастки дивіться за посиланням: https://weiser.dp.ua/g87792911-svarochnye-stoly-modul
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 150 мм |
| Общие параметры | |
| Высота | 150 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Основные атрибуты | |
| Покрытие корпуса | без покриття |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота (мм) | 50 |
- Цена: 530 ₴










