Уголок 300х300х50мм (посилений), 5мм

- Под заказ
- Код: Кутник 300х300х50
Отправка с 14 июня 20261 620 ₴
+380 (97) 894-72-12
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ОСНАЩЕННЯ ДЛЯ ЗВАРЮВАЛЬНОГО СТОЛУ
Кутник 300х300х50мм (посилений):
Увага: Якщо кількість товару вас не влаштовує – зателефонуйте чи напишіть нам! Можливо, ми не оновили залишки готових виробів на сайті)
1. Довжина - 300 мм
2. Ширина - 300 мм
3. Товщина металу - 5 мм
4. Діаметр отворів для кріплення - 16 мм
5. Крок між отворами - 50 мм
6. Висота ребер жорсткості - 50 мм
7. Вага - 3,7 кг
8. Марка металу - ст3
9. Покриття - без покриття (під замовлення можливо цинкове покриття)
Всі моделі зварювальних столів та оснастки дивіться за посиланням: https://weiser.dp.ua/g87792911-svarochnye-stoly-modul
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Покрытие | Без покрытия |
| Размеры | |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Товщина металу | 5 мм |
| Диаметр отворів | 16 мм |
| Крок отворів | 50 мм |
| Покриття | без покриття |
| Марка металу | ст3 |
- Цена: 1 620 ₴









