Зварювальний стіл MODUL (D) 2500*2000*800.13

- Под заказ
- Код: 2500.2000.800.13
Отправка с 21 июня 2026от 33 700 ₴
+380 (97) 894-72-12
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зварювальний стіл MODUL(D) - кращий помічник зварнику, механіку та слюсарю!
Переваги MODUL(D) - стіл збирається БЕЗ ЗВАРЮВАННЯ!
- Зварювальний стіл MODUL(D) виготовлений з товстостінної профільної труби
- Збірка столу MODUL(D) здійснюється за допомогою комплекту спеціальних кронштейнів зі сталі St37 товщиною 4 мм і болтів М8.
- Стіл MODUL(D) повністю розбірний!
- Для складання столу MODUL(D) не потрібно використовувати зварювання!
- Зварювальний стіл MODUL(D) - надійний, міцний, мобільний і зручний помічник для вашого виробництва!
Характеристики столу MODUL(D) :
- Довжина - 2500 мм
- Ширина - 2000 мм
- Висота - 800 мм
- Вага столу - 277 кг
- Робоча поверхня - труба профільна 60*60*3 St37. Під замовлення можливо встановлення труби 60*60*4 St37 або 09Г2С. Покриття - Без покриття.
- Вертикальні опори столу - труба профільна 60*60*2. Покриття - порошкова фарба RAL 9004.
- Нижні перемички опор - труба профільна 40*20*2. Покриття - порошкова фарба RAL 9004.
- Матеріал кронштейнів - St37, товщина 4мм. Покриття - порошкова фарба RAL 9004 (під замовлення можливе гальванічне цинкування кронштейнів).
- З'єднання деталей столу - болтове, М8, покриття цинкове.
- Регулювання рівня опор - 50мм.
Під замовлення можлива комплектація металевою стільницею (лист товщиною від 2 до 12 мм). Як з отворами (діаметром від 12 до 28 мм), так і без отворів. Крок отворів може бути від 50 до 100 мм.
Всі моделі зварювальних столів дивіться за посиланням: https://weiser.dp.ua/g87792911-svarochnye-stoly-modul
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Покрытие корпуса | Порошковая краска |
| Состояние | Новое |
| Тип оборудования | Верстак универсальный |
| Материал столешницы | Металл |
| Тип верстака | Бестумбовый |
| Материал корпуса верстака | Сталь |
| Чехол столешницы | Металл |
| Тип | Готовое оборудование |
| Тип опор | Колесные опоры, Ножки |
| Общие параметры | |
| Высота | 800 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Глубина | 2500 мм |
- Цена: от 33 700 ₴







