Зажим шарнирно-рычажный №305.2

- Нет в наличии
- Код: 305.2
435 ₴
+380 (97) 894-72-12
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зажим шарнирно-рычажный 305.2
- потужний механічний затискач з горизонтальною ручкою забезпечує надійний притиск;
- служить для швидкої і надійної фіксації деталі і перешкоджають її зміщення під дією виникаючих при обробці сил;
- затиск складається з металевої рукояті, затискної штанги, бази для кріплення затиску, притискного болта і системи «осей і важелів» для примноження сили, що прикладається до рукоятки затиску;
- завдяки простій і надійної конструкції і легкості використання затиск застосовується для притиснення заготовок з дерева, металу, пластику, також може використовуватися у виробництві зварювальних кондукторів;
- П-подібна штанга дозволяє регулювати положення притискного гвинта;
- сталеві деталі затискачів зачищені і оцинковані, що забезпечує високу стійкість до корозії;
- відкрита притискна штанга, фланцевая основа;
- притискної гвинт має прогумований наконечник;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Зажим |
| Материал струбцины | Металл |
| Механизм | Рычажный |
| Зажимное усилие | 2000 Н |
| Ширина зажима | 305 мм |
| Выступ | 64 мм |
| Защита от проскальзывания | Да |
| Вес | 0.73 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 435 ₴










